موسسه خیریه مسجدسازان الزهرا(س)

1

مسجد متعلق به ذات پاکی است، که سرچشمه تمامی عظمت ها وبزرگی هاست. ساخت، توسعه، تعمیر و آباد نگاهداشتن این پاپگاه ملکوتی، افزون بر آنکه نشان ایمان به شمار آمده، تنها در صلاحیت و توفیق مومنان خیّر و خداجو قرار گرفته است.از برکات مسجد این معبد الهی، شناخت معارف دینی و توسل به آینه داران خالق یکتاست، که بی تردید فقدان این نعمت پر بهاء در مناطق محروم ودوردست، عواقب ناگوار مذهبی، فرهنگی و اجتماعی خواهد داشت.

بخشی از این مسئولیت خطیر و خداپسندانه بر عهده مؤسسه خیریه مسجدسازان الزهرا(س) اصفهان قرار گرفته، امید است بتوانیم با استعانت از خدای منّان و همیاری خیّرین گرامی به نحو احسن انجام وظیفه نمائیم.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

موسسه خیریه امام حسین (ع)

2

 

موسسه خیریه امام حسین (ع) در سال ۱۳۶۱ به همت جمعی از نیکوکاران محترم بنا بر پیشنهاد مرحوم حاج محمد امینی در راستای یاری رساندن به مردم جامعه تأسیس و به شماره ۳۴۳ در اداره ثبت شرکت های اصفهان به ثبت رسیده است.مؤسسه خیریه امام حسین(ع) در طول سه دهه فعالیت خود حدود ۸۸۰۰ خانوار را تحت پوشش قرار داده و نه تنها با تمرکز روی حل مشکل مسکن آنان را صاحب یک سقف و سرپناه کرده بلکه با کمک های دیگر جهت کارآفرینی ، تأمین ارزاق ، کمک در درمان ، ایجاد کلاسها و کارگاههای آموزشی ، تأمین هزینه های تحصیلی و . . . به لطف خداوند به گره گشائی از امور نیازمندان مبادرت نموده است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

مجمع خیرین مدرسه ساز استان اصفهان

3

 

از سال 1378 تا پایان سال 1395 خیرین مدرسه ساز استان 936پروژه آموزشی و پرورشی با تعداد 5637کلاس درس را احداث ، تکمیل و به آموزش و پرورش تحویل داده اند. درصد مدارس احداثی مردمی و مشارکتی به کل مدارس تحویلی استان اصفهان از سال 1378 تا پایان سال 1395

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

مجمع خیرین مدرسه ساز کاشان

4

 

مجمع خیرین مدرسه ساز کاشان،  در سال ١٣٨٣ فعالیت رسمی خود را آغاز کرده و هم اکنون،  نام مقدس بیش از ٢٠٠ نفر از نیکوکان دیار مومنان را در دفتر خود ثبت نموده است .مجمع خیرین مدرسه ساز کاشان با توجه به نیازهای آموزش و پرورش و با همکاری همه  خیرین راه خود را آغاز کرده و در تلاش است تا با همراهی صادقانه مسئولان و دیگر نیک اندیشان ، مسیر روشن خود را برای ساختن نسلی آگاه تا رسیدن به جایگاه پیشرفته و شایسته  جامعه اسلامی طی کند.سنت نیک مدرسه سازی، چشمه جوشانی است که باید تا ابد راه بپوید جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

موسسه خیریه مسجدسازان الزهرا(س)

موسسه خیریه امام حسین (ع)

مجمع خيرين مدرسه سازان استان اصفهان

مجمع خیرین مدرسه ساز کاشان

انجمن خیرین مسکن ساز دهاقان

انجمن خيرين مسكن ساز برخوار

انجمن خیرین مسکن ساز اصفهان

انجمن خيرين مسكن ساز حضرت جواد الائمه (علیه السلام) اصفهان

بنياد اسلامي تامين مسكن اصفهان

انجمن خيرين مسكن ساز شهرستان اردستان

انجمن خیرین مسکن ساز خمینی شهر

انجمن خیرین مسکن ساز خوانسار

انجمن خیرین مسکن ساز سمیرم

مجمع خیرین مدرسه ساز فریدن

انجمن خيرين مسكن ساز فريدن

انجمن خیریه مسکن ساز شهرضا

انجمن خیریه مسکن صاحب الزمان (عجل الله فرجه) شهرضا

مجمع مدرسه سازان خير شهرضا

انجمن خیرین مسکن ساز کاشان

انجمن خیریه مسکن ساز گلپایگان

مجمع خيرين مدرسه ساز گلپايگان

انجمن خیرین مسکن ساز نایین

خیرین مسکن ساز نجف آباد

مجمع خیرین مدرسه ساز نجف آباد

انجمن خیرین مسکن ساز شاهین شهرومیمه

مجمع خیرین مدرسه ساز شاهین شهر

انجمن خيرين مسكن ساز مباركه

انجمن خيرين مسكن سازچادگان