انجمن حمایت از کودکان بهشت

9

هدف از تأسيس اين مؤسسه کاهش و رفع معضلات کودکان توان یاب و اعتلاي جايگاه آنها درجامعه ،آگاه سازي و آشناسازي جامعه و خانواده ها با مسايل و مشکلات توان یابان ،کمک به فرآيند اجتماعي شدن و اشتغال کودکان با نيازهاي خاص ذهني جسمي ازطريق تعامل با مؤسسات و نهادهاي مرتبط ،ارائه ي خدمات مشاوره ي فرهنگي ،آموزشي ،توانبخشي نظيرکار درماني و گفتاردرماني ،تلاش براي جلب مساعدت هاي مالي و معنوي افراد خيرمي باشد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

موسسه خیریه کسا

4

 

موسسه خیریه کسا با هدف حمایت همه جانبه از کودکان مبتلا به سرطان و خانواده آنان تاسیس گردیده است. ماموریت این موسسه فراهم نمودن امکانات لازم برای بازگشت کودک به جاده سلامتی است. این امکانات شامل تامین هزینه های درمان و همچنین حمایت های جانبی مرتبط با درمان کودک یا خانواده او در طول درمان می باشد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

 

محک

mahak

 

مؤسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان با نام اختصاری “ محک ”  از سال  1370 و با شماره ثبت 6567  در قـالب یک سـازمان غیر انتفاعی- غیر دولتی با انگیزه والای کمک به همنوع فعالیت همه جـانبه خود را جهت حمایت از کودکان مبتلا بـه سرطان زیر 16 سال و خانواده‌های آنـان آغاز کرده است. در طـول 27 سال فعـالیت، محک بـا بهره‌گیری از کمک‌های انسان دوستانه مردم نیکوکار و همراهی مدیران نیک اندیش و تلاش پیگیر نیروهای داوطلب و موظف خود به موفقیت‌های چشمگیری در حوزه‌های امور خیریه، درمان و تحقیقات دست یافته است و به یکی از قطب‌های درمان در خاورمیانه تبدیل شده است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

انجمن خون و سرطان کودکان ایران

saratan koodak

 

ایده تشکیل انجمن از اواسط سال ۱۳۷۸ مطرح گردید. طی جلسه ای که با دکتر رحیمی نژاد و دکتر پیمان عشقی و سایر دوستان داشتیم موضوع را پیگیری می کردیم تا نوروز سال ۱۳۷۹ که نامه ای از طریق پست در سراسر کشور  به همکاران رسید و هیئت موسس انجمن با ۲۸ امضاء از همکاران فوق تخصص خون و سرطان تشکیل گردیده و نامه ای را به دبیرخانه کمیسیون انجمن های علمی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ارسال کردند. شاید در بین تمام انجمن هایی که تا آن زمان تشکیل شده بود این تعداد بی سابقه بود، سپس با تصویب دبیرخانه انجمن ها اولین انتخابات در تاریخ ۱۳۷۹/۰۹/۰۳ در تهران برگزار گردید و اولین هیئت مدیره انجمن شکل گرفت.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

مؤسسه تحقیقات، درمان و آموزش سرطان ایران

saratan iran

 

مؤسسه تحقیقات، آموزش و پیشگیری سرطان مجموعه‌ای است متشکل از نیروهای متخصص و همچنین نیروهای داوطلب در سطح ملی که با همکاری ارگان‌ها و سازمان‌های ذیربط و با هدف پیشگیری، کمک به حفظ سلامتی و کاهش خطر ابتلا به سرطان و عوارض ناشی از آن، از طریق برنامه‌ریزی، تحقیق، آموزش و پیشگیری و ارائه خدمات اطلاع‌رسانی به مردم، با سرطان و عوارض آن در کشور مقابله می‌کند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان کسا اصفهان

انجمن خیریه حمايت از كودكان بهشت با نيازهاي خاص ذهني و جسمي حركتي اصفهان

انجمن خیریه امام حسین(علیه السلام) ویژه حمایت از بیماران شکاف کام و اختلالات همراه اصفهان

خیریه یاران مهربان سبز اصفهان

انجمن حمایت از کودکان خاص فانوس اصفهان

خیریه کودکان اعظم اصفهان

انجمن خیریه دوستداران کودک حضرت علی اصغر (علیه السلام) اصفهان

انجمن خيريه حمايت از بيماران پي كي يو اصفهان

انجمن ارتقا سلامتي و بهبود تغذيه ايرسا اصفهان

انجمن دوستداران كودك و خانواده سپاهان اصفهان

انجمن حمايت از رشد كودكان و نوجوانان رها اصفهان

مرکز خانواده مادر و کودک نابینا و کم بینا توکل اصفهان

انجمن حمایت ازکودکان با نیازهای خاص نجف آباد

انجمن دوستداران کودک شهرستان آران و بیدگل